Kirpik Uygulamaları

Kirpik Uygulamaları 2018-04-23T01:09:48+03:00

İpek Kirpik

Kirpikler düz, seyrek, açık renk ya da cansız bir yapıya sahip ise ya da her gün maskara kullanma derdinden kurtulmak istenirse, ipek kirpik eşsiz bir çözümdür. Tek tek doğal kirpiğe yapıştırıcı ile tutturularak yapılır. Kirpik için özel üretilmiş yapıştırıcılar kirpiğe zarar vermez. Düzgün uygulanması ve kaliteli malzeme kullanılması son derece önemlidir. İlk kullanımda dökülme olması olağandır. Aylık bakımları ile istenildiği kadar uzun süre kullanılabilirse de, göz sağlığı açısından 3 ayda bir 1 haftalık dinlendirme önerilir.

İpek Kirpik
Kirpik Lifting

Kirpik Lifting (Kirpik Perması)

Kirpik lifting, yalnızca doğal kirpiklere uygulanabilen ve kirpikleri olduğundan daha kıvrık, dolgun ve uzun görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Göz kapağının üzerine farklı boyutlarda ve kirpiğin uzunluğuna göre seçilen pedlerin üzerine kirpiklerin özel bir solüsyonla yapıştırılması ile yapılır. Solüsyonun keratin içermesi sayesinde, aynı zamana kirpiğe bakım da yapılmış olur. Kirpik liftingi yaptırdıktan sonra bir süre yapışıklık hissedilmesi doğaldır. Buna uygulanan keratin neden olur. İşlem süresi 30-45 dakika arasındadır. Arzuya göre, işlem sonrasında kirpik boyama da yapılabilir.

Kirpik ve/veya Kaş Boyama

Bu işlem çoğunlukla kişinin kendi saç ve kaş rengine göre daha açık renkte kirpik rengine sahip olan kişilerde yapılmaktadır. Kaş ve kirpikler için özel olarak üretilmiş boyalar kullanılır. Kalıcılığı 1-2 aydır. Arzuya göre istenildiği kadar çok tekrarlanabilir.

Kirpik Boyama
Loading...